Методична сторінка

05.Лют.2025

Чи не найулюбленішим для дітей режимним моментом у садочку є прогулянка. Це час, коли можна активно порухатись, повправлятися на фізкультурному обладнанні, організувати власну сюжетно-рольову гру чи разом подбати про об’єкти живої природи. Для педагога ж це нагода влаштувати цікаві спостереження чи дослідження, принагідно повторити з дітьми правила безпечної поведінки або провести бесіду морально-етичної тематики. Дані … Продовжити читання “Як організувати прогулянку в ЗДО весело і корисно?”

Детальніше
04.Лис.2024

Консультація для педагогічних працівників та батьків. Важливою складовою виховання дітей є навчання основам безпечної життєдіяльності, яке  привчає дитину цінувати та берегти власне життя і життя оточуючих, уникати потенційно небезпечних ситуацій, а у разі їх виникнення –  вміти діяти впевнено та правильно, надаючи допомогу собі  чи  іншим. Чим менше у дитини знань, тим більше небезпеки з … Продовжити читання “Як навчити дошкільників мінної безпеки?”

Детальніше
25.Кві.2024

Особистісне здоров’я — важлива складова гармонійної особистості. Адже воно дає змогу дитині поступово стати самодостатньою та навчитися успішно роз­в’я­зу­вати доступні віку життєві завдання. У статті розповідаємо, як зміцнювати особистісне здоров’я дошкільників та які методи для цього використовувати. У дошкільному віці в дитини формуються основи особистісного здоров’я. Значною мірою на цей процес впливають батьки та педагоги, які мають створити сприятливі … Продовжити читання “Методи та прийоми підтримки особистісного здоров’я дошкільників”

Детальніше
19.Гру.2023

У ЖДНЗ №37 успішно завершений проєкт  «Психолого-педагогічна підтримка батьків, дітей та педагогів в умовах надзвичайної ситуації», що реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) та за сприяння Міністерства освіти й науки України. 🔵Обговорювали та спільно шукали відповіді по темах: ✅ «Розуміння впливу війни на дітей та дорослих» ✅ … Продовжити читання “Проєкт «Психолого-педагогічна підтримка батьків, дітей та педагогів в умовах надзвичайної ситуації»”

Детальніше
30.Сер.2023

Надзвичайно важливим є формування соціально-громадянської компетентності дітей дошкільного віку, усвідомлення своїх прав і обов’язків, формування в них почуття належності до своєї Батьківщини – України. Здавалось би тема складна та надто об’ємна. Насамперед тому, що поняття «Батьківщина» охоплює багато компонентів, починаючи з рідної домівки, культури, мови, побуту, традицій і закінчуючи народом, який витворив свою Батьківщину в … Продовжити читання “Патріотичний кейс”

Детальніше