23 січня 2024 року для працівників закладу було проведено тренінг на тему: «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у створенні презентацій в програмі Microsoft Power Point».
Метою заходу було: сформувати уявлення про інформаційно-комунікаційні технології, їх особливості та використання; навчити розвивати творчі здібності педагогів, їх медіа компетентності та комунікативні здібності; створити умови професійного розвитку та вдосконалення вмінь та навичок використання ПК (персонального комп’ютера); удосконалити навички використання інформаційно-комунікаційних технологій у створенні презентацій в програмі Microsoft Power Point.
Вихователем-методистом Вікторією Куценко було проведено анкетування педагогів щодо визначення їх ІКТ компетентності та мозковий штурм «Умови підвищення ІКТ компетентності як частини професійної мобільності педагога». В ході мозкового штурму педагоги шукали аргументи на користь використання ІКТ в освітній діяльності ЗДО, а також відповіли на питання що може завадити впровадженню ІКТ в освітній процес.
Соціальний педагог Світлана Гуторчук ознайомила присутніх з теоретичними та практичними особливостями використання програми Microsoft Power Point та практикувала у створенні власної презентації. В процесі її створення у працівників виникали питання, які були з’ясовані та засвоєні в практиці.
Подана інформація несла ознайомчий, теоретичний та практичний характер. Робота з удосконалення даної теми триває та є актуальною для працівників закладу.






