У розпал літа в ЖДНЗ №37 відбулося свято «Ой на Івана, та й на Купала».
Свято Івана Купала, яке припадає на 7 липня, здавна є одним з найулюбленіших та найзагадковіших нашого українського народу, яке поєднує в собі стародавні традиції та сучасні розваги, адже в цей день всі веселяться та шукають купальську квітку.
На початку свята діти прикрасили стрічками деревце марену (купайлицю) і загадали найзаповітніші бажання. На пошуки квітки діти вирушили разом з Чарівною Мавкою. Розам вони співали, танцювали, весело грали та стрибали через вогнище. Несподіваною була зустріч з Відмочкою Лісовичкою, яка їм заважала у пошуках. Море веселощів та яскравих емоцій перетворили злу і вередливу Відьмочку на добру та веселу подружку Мавки. Вона із задоволенням допомогла знайти купальську чарівну квітку.
Це свято ще раз об’єднало дорослих і дітей та показало, що всі ми справжні українці, які шануємо звичаї свого народу і маємо добрі серця і чисті душі.
Тепер у нас є диво-квітка оберіг, яка допоможе нам усім бути розумними і щасливими.
Доземно вклоняємось воїнам ЗСУ за можливість подарувати нашим дітям свято!!!






