Обрати дитячий садочок – рішення дуже важливе.Мої двоє діток відвідують ДНЗ№37 «Ластівка», група «Капітошка» та група «Бджілка» Це чудовий дитячий садочок, який знаходиться у центрі міста, є дуже затишний. Колектив садочка створює для діток гарну атмосферу. Вихователі проводять цікаві та змістовні заняття. З дітками займається психолог. Малюки пізнають світ, навчаються спілкуванню, відповідальності, а також малювати, ліпити, тощо. Щодо вихователів, то це не просто професіонали свого діла , а ще й дуже приємні, чудові та чуйні люди. Кожній мамі важливо, щоб у її відсутність дитина була у безпеці, доглянута й комфортно себе почувала.уже дякую своїм вихователям та всьому колективу садочка, за Вашу працю, любов , терпіння та доброту до наших діток.






