Зінчук Світлана

22.Бер.2018
Зінчук Світлана

Добрий день, всім відвідувачам сайт садочка № 37.
Я багатодітна мама, в мене 3 дитини. Старші відвідували цей садочок і молодший зараз в ясельній групі “Колобок”, тому я знайома з закладом на протязі майже 10 років. Хочу відзначити , що садочок, незважаючи на свій вік, постійно вдосконалюється.
А які там проводять ранішники ! Дуже яскраві, емоційні, повчальні. Подяка за це музкерівникам садочка.
А також висловлюю подяку завідуючій Марії Петрівні за нелегку працю та прагнення зробити наш садочок найкращим для дітей.
Сподіваюсь на розуміння батьків, які приводять дітей в садок. Тільки спільними діями ми зможемо зробити для наших діток затишок та комфорт.