Три роки спротиву. Три роки вдячності. Три роки абсолютного героїзму українців.
Дякуємо всім, хто захищає Україну та допомагає! Всім, хто працює на Україну.
І вічна памʼять кожному, хто віддав своє життя заради нашої держави та людей!
В цей день важливо ще раз нагадати хто ми є, та що маємо робити для здійснення спільної мрії – МИРУ.
Попри всі труднощі, ми продовжуємо відстоювати своє майбутнє. Україна сильна, бо за неї стоять люди, які вірять у перемогу і справедливість.
З метою формування патріотичних почуттів, національної самосвідомості, гідності, духовності, вшанування пам’яті загиблих, сприяння підвищенню обізнаності дошкільнят про історичні події України, історії українців, які стали символами незламності, в дошкільному закладі проведено активності щодо підтримки України на тему “Мрія про щасливе дитинство під мирним небом”.
Наші діти мріють про щасливе і безтурботне дитинство під мирним небом незалежної України!
Колектив дошкільного закладу разом з дітьми та батьками вихованців, організували акцію «Вдячність Захисникам». Разом зібрали і передали найнеобхідніші речі для наших захисників: гарячі чаї, ліки, шкарпетки, сухі грілки, вологі серветки, печиво, чай, кава, горішки, солодощі.
Україна — це ми. Єдині. Сильні. Незламні.






