Житомирський дошкільний навчальний заклад №37 долучився до відзначення Всесвітнього дня дитини — дня, присвяченого захисту прав та благополуччю маленьких громадян усього світу!
Ми переконані, що кожна дитина має знати свої права, тому цей день у садочку пройшов під гаслом “Мої права — моє щасливе дитинство!”
Наші маленькі зірочки влаштували веселий та енергійний флешмоб. Спільний рух — це прояв нашого права на гру та відпочинок, а також на свободу об’єднання у дружні колективи!
Вихователі провели дуже цікаві та доступні за віком заняття, де діти вчилися розуміти, що таке право на ім’я, право на сім’ю, право на освіту та, звичайно, право на любов і турботу.
Ми говорили про важливе: Кожна дитина має право на щасливе дитинство, захист від насильства та можливість розвивати свої таланти!
День пройшов дуже насичено, пізнавально та, головне, радісно! Адже найголовніше наше право — це право на щастя та усмішку!
Дякуємо всім за активну участь!
Нехай кожен день буде наповнений повагою до прав наших дітей.






